دوره ۰ تا ۱۰۰ آموزش GoogleEarth

آخرین بروزرسانی: دی 20, 1399

آموزش صفر تا 100 نرم افزار گوگل ارث

افزونه ویژوال کامپوزر یکی از بهترین و قدرتمندترین صفحه ساز ها برای طراحی صفحات در وردپرس می باشد که به راحتی میتوانید زیباترین و خلاقانه ترین صفحات را طراحی کنید . آموزش نرم افزار GoogleEarth به شما کمک می کند تا با کشیدن و رها کردن المان ها به راحتی بتوانید به طراحی صفحات وب سایت خود بپردازید.

امروزه تمامی وبمستران و طراحان سایتی که با وردپرس کار میکنند میدانند که مهارت در صفحه ساز ویژوال کامپوزر یک مزیت در طراحی محسوب می شود و مشاهده آموزش نرم افزار GoogleEarth و با دانستن نکات و ترفندهای این افزونه محبوب میتوان قدرت زیادی را به طراحی سایت خود بخشید .

آموزش نرم افزار GoogleEarth با تمامی قالب هایی که در سطح جهانی و حتی پرفروش ترین قالب های ایرانی سازگار است و میتوانید به راحتی آن را نصب و از آن استفاده کنید.

چرا آموزش  نرم افزار GoogleEarth منتشر کردیم ؟

با توجه به نیاز ضروری این افزونه برای طراحی سایت و همچنین درخواست های مکرر کاربران مبنی بر اینکه آموزش های زیادی در سطح نت وجود دارد که یا هزینه زیادی باید برای آن ها پرداخت شود و یا اینکه در صورت رایگان بودن در سطح مقدماتی آموزش داده شده است.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که یک آموزش جامع از ریزترین نکات تا حرفه ای ترین نکات را برای شما عزیزان آماده کنیم تا بتوانید با دیدن این مجموعه به راحتی و به صورت رایگان قدرت خود را در طراحی بالا برده و دیگر نیازی به آموزش های دیگر در این زمینه نداشته باشید.

در این دوره چه چیزی یاد میگیریم ؟

ما در این دوره رایگان قصد داریم از ابتدایی ترین نکات تا حرفه ای ترین ترفند ها را برای طراحی وب با ویژوال کامپوزر به شما آموزش دهیم ، برای همین منظور از صفر شروع به بررسی تمامی موارد کردیم تا تمامی عزیزانی که حتی چیزی از این افزونه قدرتمند هم نمیدانند بتوانند از این آموزش استفاده کنند برای همین پیشنهاد می شود از ابتدا تا انتها آموزش را با دقت مشاهده کنید.

در این دوره چه چیزی یاد میگیریم ؟

ما در این دوره رایگان قصد داریم از ابتدایی ترین نکات تا حرفه ای ترین ترفند ها را برای طراحی وب با ویژوال کامپوزر به شما آموزش دهیم ، برای همین منظور از صفر شروع به بررسی تمامی موارد کردیم تا تمامی عزیزانی هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارند بتوانند از این آموزش استفاده کنند برای همین پیشنهاد می شود از ابتدا تا انتها آموزش را با دقت مشاهده کنید.

User Avatar
(0)
1 نظر
74 دانش آموزان
1 دوره
کارشناس ارشد سنجش از دور و GIS

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
1
1 ستاره
0
2.0
1 امتیاز
  1. علی علوی

    ضمن تشکر از شما
    لطفا در ابتدای ویدیو عنوان هر جلسه رو اعلام کنید.

دیدگاه خود را بنویسید