ارزش های ما

تغییرات دنیای امروز بخشی جداناپذیر از سیستم های مختلف دنیای ما هستند ولی با هر درجه ی اهمیتی این تغییرات تابعی از الگوهای اطلاعاتی فعالیت های انسانی هستند.
آکادمی آموزشی و پژوهشی ژئونت در تلاش برای آموزش استفاده از داده های مکانی در علوم زمین جهت کشف الگوهای اطلاعاتی به منظور دستیابی به توانایی مدیریت سامانه های محیطی است، به همین منظور تیم پژوهشی ژئونت از تخصص های مختلف متخصصین سنجش از دور، سیستم اطلاعات جغرافیایی و همچنین هوش مصنوعی برای پیش برد اهداف خود استفاده می کند.

داستان ما

دنبال کنندگان
0
مدارک
0
امتیازات
0
دوره ها
0

آکادمی آموزشی و پژوهشی ژئونت

وبسایت پژوهشی و آموزشی Geoonet (آکادمی آموزشی و پژوهشی ژئونت) در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی بصورت آنلاین در تمامی علوم مرتبط با جغرافیا راه‌اندازی شده است. در گام نخست این سایت ارائه‌دهنده‌ی آموزش‌های آنی نرم‌افزارهای تخصصی و مشاوره تخصصی (مقاله، پایان‌نامه و رساله) بصورت کاملا گیرا در زمینه‌ی علوم جغرافیایی و مکانی است و صرفا مخاطب این سایت افرادی که رشته آن‌ها سنجش از دور و GIS است، نمی‌باشد بلکه  مخاطبین اصلی این سایت کسانی هستند که در رشته‌های مرتبط با علوم جغرافیایی، مکانی و زمین در حال کسب علم و همچنین یادگیری هستند، می‌باشد.

هدف اصلی وبسایت Geoonet ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی و کارگاه‌های تخصصی با کیفیت در زمینه‌ی علوم جغرافیایی و مکانی بصورت غیرحضوری و آنلاین (وبینار) است، چرا که در دنیای امروزی و با شرایط کنونی (کرونایی) ارائه مطالب آموزشی در قالب وبینار و حتی تولید محتوای علمی بصورت محصولات آموزشی و پژوهشی می‌تواند برای جامعه علمی کشور مفید و مثمر ثمر واقع شود. چنانچه شرکت یا ارگانی نیاز به مشاوره و حتی کارگاه تخصصی در نرم‌افزاری را اعلام نماید تیم Geoonet پذیرای دعوت آن‌ها خواهد بود.

ارزش آفرینی با محتوا

علاوه‌بر اینکه در سایت Geoonet شما می‌توانید به طیف وسیعی از آموزش‌های مجازی و مطالب آموزشی با کیفیت دست یابید، شما می‌توانید در این سایت اگر تخصصی در زمینه‌های مرتبط با نرم‌افزارهای علوم جغرافیایی، مکانی و زمینی داشتید به‌عنوان یک مدرس یا متخصص از آموزش‌های خود در سایت ژئونت کسب درآمد کنید.

کیوان حسن قلی‌زاده و مصطفی مهدوی‌فرد از بنیانگذاران و مدیران اصلی سایت Geoonet (آکادمی آموزشی و پژوهشی ژئونت) هستند که تخصص‌شان در زمینه‌ی سنجش از دور و GIS و هوش مصنوعی است.

کیوان حسن قلی‌زاده

مصطفی مهدوی‌فرد

آنلاین یاد بگیرید

مهارت خود را با برترین دوره های
آموزشی بالا ببرید

نظرات دانشجویان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

به آموزش های تیم ما نیاز دارید؟

می توانید در قسمت پیشنهاد آموزش، دوره مورد نظر خود را سفارش دهید، دوره ی درخواستی شما توسط تیم ژئونت بررسی شده و تولید خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از انتشار دوره های آموزشی و مقالات در آینده ایمیل خود را در خبرنامه وارد کرده و عضویت خود را تایید کنید.